Drak, ten posvátný strážce životní síly.
Ochránce a spojenec království naší duše.
Moudrý učitel duchovního poznání.

 

  Mlčky a trpělivě čekají až naladím hlas své duše na jejich, S důvěrou a úctou přistupuji k těmto obdivuhodným duchovním bytostem. dracek.jpg

  Pradávný vládce země a přírody , má spřízněná duše, strážný drak, který mě doprovází na cestě poznávání tajemství mé duše. Pomáhá mi při objevování ukrytých vědomostí, předávaných od dob zrození mého ducha. Poklady nashromážděné uvnitř v sobě. Většina mé vnitřní bytosti se formovala před tímto životem, provázel a provází mě labyrintem cest znovuzrození. Pomáhá mi mobilizovat vnitřní sílu, abych se vyrovnala s vnějším světem.

   Přilétá ochránce nebeského sídla, vzdušný posel z jiných světů přináší pozvání ke vzlétnutí do vyšších úrovní vědomí. 

   Symbol deště vysílá jasný signál, blíží se vládce vodního světa. Vnímám ho jako přítele, který mě zve do hlubin, odhaluje co je skryto dennímu světlu, pomáhá mi porozumět síle soucitu, lásky, intuice. Pochopit tuto moudrost hlavně v dobách, kdy ničivá část mé duše rozbouří klidnou hladinu. Z hloubky nevědomí vyplouvají na povrch skryté emoce. Vznáším se na jejich vlnách a naslouchám. Neztrácím však spojení se svým strážným drakem 

  Plný energie ke mě slétl král ohňové země. Jeho síla a moc není pro ty, kteří nejsou připraveni. Ohnivý drak, ten  mocný spojenec udržuje a harmonizuje můj vnitřní oheň.

  Cesta s draky je zdrojem veliké tvořivosti. Dává mi odvahu a sílu zůstat ve shodě s vlastním těžištěm života v obtížnějších chvílích, lépe pochopit skrytá tajemství přírody, citlivěji  vnímat cenné a moudré informace z duchovních sfér. V hlubinách objevit tajemství své starobylé duše.

  V duchovních sférách se nachází mnoho druhů těchto nádherných, obdivuhodných bytostí. Vydejte se na cestu do země draků, s úctou a pokorou, ale beze strachu, Zde najdete nejen Vaši spřízněnou duši, ale také odpovědi na mnohé, dosud ukryté. Pokud v ně věříte a respektujete, stanou se pomocníky, spojenci i ochránci nejen při duchovní práci. Odhalí Vám jak odemknout tajemství ve Vaší duši a Vy objevíte  krásu nejen svou, ale ve všem, co Vás obklopuje.